BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Założona w 1964 r. Firma BMC wyprodukowała dotychczas ponad 300 000 pojazdów i zapewniła tureckiej gospodarce wartość dodaną w wysokości 10 miliardów dolarów, prowadząc działalność eksportową w ponad 80 krajach.

Jako jeden z głównych producentów pojazdów użytkowych i wojskowych w Turcji, BMC oferuje specjalne rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego i obronnego z nowoczesnymi obiektami o powierzchni 250 000 m2 w İzmir Pınarbaşı, szeroką gamą produktów, wykwalifikowaną siłą roboczą i wysokimi zdolnościami produkcyjnymi.

Fabryka BMC Pınarbaşı została zaprojektowana z myślą o elastyczności w produkcji wielu pojazdów komercyjnych i przemysłu obronnego w różnych konfiguracjach, od autobusów po ciężarówki, od pojazdów opancerzonych chronionych przed minami po taktyczne pojazdy kołowe. Wszystkie testy wydajności dla prototypów opracowanych z wykorzystaniem najlepszych możliwości inżynieryjnych i zaawansowanej technologii produkcji są przeprowadzane zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Dysponując dynamicznym i potężnym zasobem ludzkim, zatrudniającym ponad 2500 pracowników, BMC jest właścicielem wszystkich swoich rozwiązań, od projektowania po badania i rozwój, od produkcji po marketing sprzedaży i usługi posprzedażowe. BMC oferuje usługi serwisowe i naprawcze na terenie Turcji dzięki potężnej sieci dealerów oraz autoryzowanym serwisom ekspertów i kontynuuje produkcję mocnych, niezawodnych i przyjaznych dla środowiska pojazdów, uważnie śledząc zmiany sektorowe.

WIZJA
Stać się wiodącą i krajową firmą technologiczną w dziedzinie pojazdów lądowych, autobusów, ciężarówek, systemów kolejowych, silników i powiązanych technologii przemysłu obronnego w regionie obejmującym Bliski Wschód, kraje Zatoki Perskiej, Afrykę Północną i Republikę Turecką, z siedzibą w Turcji i Katarze.

MISJA
Aby produkować wysoce konkurencyjne produkty zaprojektowane z wiodącymi i krajowymi

Źródło: https://www.bmc.com.tr/en/corporate/about

Modele BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.:

No items found